2024 Barışın Ve Huzurun Yılı Olsun

Belediye Başkanımız Recep Yakar, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak barış ve huzurlu bir yıl diledi.

2024 Barışın Ve Huzurun Yılı Olsun
29 Aralık 2023 - 15:45
 
 
 
 
Başkan Yakar mesajında: “2023 yılı sona ererken bir taraftan yeni bir yıla girmenin heyecanını yaşarken bir taraftan da yakın coğrafyamızda ve dünyada devam kanlı savaşların ve hain terörist saldırıların acısını hep birlikte yaşıyor ve hissediyoruz. Umarım ve dilerim ki; 2024 yılı tüm acıların son bulduğu, tüm dünyada barışın ve huzurun hüküm dürdüğü bir yıl olsun.
2023 yılında da son 10 yıldır olduğu gibi, Bulancak Belediyesi olarak hizmette kaliteyi öncelikli kılarak, önemli projeleri hayata geçirdik. Bulancak için hizmet üretirken hiç bir zaman popilist bir yaklaşım sergilemedik. Attığımız tüm adımları yarınlara ulaşsın, uzun yıllar kalıcı olsun diye attık. Millet Bahçesi, Akıncı Parkı, Bisiklet ve Yürüyüş Yolu, Yeni Belediye Hizmet Binası, Galericiler Sitesi, cadde ve sokaklarımızın yenilenmesi gibi Bulancak ölçeğinde mega projeleri hayata geçirdik ve tüm bu projelerimizi büyük oranda tamamlayarak halkımızın hizmetine sunduk. 2023 yılı Bulancak için gelişimin ve değişimin atağa kalktığı bir yıl oldu. 2024 yılının da birlik ve beraberlik içerisinde daha güzel hizmetlerle sürmesi, ilçemizin yatırımlarla taçlandığı bir yıl olmasını diliyorum.
Yine Mekkenin Fethinin yıl dönümünü kutladığımız bugünün, İslam alemi başta olmak üzere tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi. 
 
 
Bu haber 86 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum